OBVESTILO ZA STARŠE

Danes, v petek 27. maja 2022 se vračamo z vrtca v naravi. Starši prosim pričakajte otroke pred Zeleno dvorano OŠ Puconci od 14.30 ure dalje.

Tretji dan

Raziskovali smo okolico našega doma Ajda. Gledali smo s pomočjo ogledala pod krošnje dreves, iskali gnezda… Dobili smo svojo škatlico, katero smo morali napolniti s stvarmi iz narave (storži, listi, kamen…). Sledil je poligon na igrišču. A kmalu je napočil čas odhoda. Vsi zadovoljni in polni lepih doživetij smo se vrnili domov. Na naše otroke smo zelo ponosni, da so pogumno preživeli nekaj dni brez prisotnosti staršev. Hvala vsem staršem za zaupanje in vzgojiteljicam za trud.

Drugi dan

Po zajtrku smo se odpravili v gozd . Izdelovali smo škratove hišice. Imeli smo tudi delavnico vezanje vozlov. Popoldne smo si izdelali parfum iz zelišč in trav. Naredili smo škratove čudežne preproge. Zvečer je sledila zabava v pižamah in iskanje sladkega zaklada s svetilkami.

Prvi dan v vrtcu v naravi Dom Ajda-Libeliče – Vsi smo veseli in zadovoljni preživeli prvi dan. Najprej so nas počakali z dobrim kosilom. Sledil je pohod v gozd, kjer smo si nabrali veje za naš taborni ogenj. Poskušali smo ga zanetiti kar sami. Uspelo nam je. Sledila je peka hrenovk na palici in druženje s prijatelji.