Letošnji TEDEN OTROKA bo potekal od 2. do 8. oktobra 2017. Osrednja tema je POVABIMO SONCE V VRTEC in se osredotoča na veselje do novega, odprtega, do svetle prihodnosti. V tem tednu se organizirajo za otroke različni razvedrilni programi, da se tako obeleži svetovni dan otroka.

Tudi Vrtec pri OŠ Puconci je pripravil v vseh svojih enotah pestro dogajanje za svoje malčke. Tem aktivnostim se lahko pridružijo tudi otroci, ki niso vpisani v vrtec. Njihovi programi so vidni na njihovi spletni strani.

Posebej prisrčno pa vabimo na gledališko predstavo otroke, ki niso vpisani v vrtec, njihove starše in stare starše.
Predstava z naslovom DOMAČA NALOGA v izvedbi učencev Podružnične šole Mačkovci bo potekala po naslednjem razporedu:

v ponedeljek, 2. oktobra 2017
 ob 9:30 uri v večnamenskem prostoru v Mačkovcih

v torek, 3. oktobra 2017
 ob 8:00 uri v kulturni dvorani Puconci,
 ob 9:00 uri v kulturni dvorani Puconci,
 ob 10:30 uri v večnamenskem prostoru v Bodoncih.

Prisrčno vabljeni med nas!

TEDEN OTROKA – obvestilo