V okviru mednarodnega projekta Erasmus+ z naslovom TAG (Mesto iger), v katerega je vključena tudi naša šola, so bili 3 člani projektnega tima od 10. do 15. novembra 2019 na mednarodni izmenjavi v nemškem Monchengladbacu. Tam so skupaj z člani projekta iz Turčije, Grčije, Španije in Nemčije spoznali gostujočo šolo, se srečali z županom ter si ogledali znamenitosti mesta. Tema delovnega srečanja je bila učenje in poučevanje matematike preko igre. Primere dobrih praks bomo vnesli v delo naše šole. Naš projektni tim je tamkajšnje učence seznanil z našo tradicionalno igro Marjanco ter učence naučil nekaj besed v slovenščini, kar so učenci sprejeli z velikim veseljem.

Mednarodni projekt Erasmus+ z naslovom TAG (Mesto iger), v katerem sodelujejo šole iz Nemčije, Grčije, Španije, Turčije in OŠ Puconci potrebuje logotip. Tema projekta je učenje in poučevanje matematike, naravoslovja, bralnega razumevanja, zdravega načina življenja, okoljskih vsebin ter demokracije preko igre.
Prosimo, da označite logotip, ki vam je najbolj všeč na spletnem obrazcu.